Jak zrobić kalendarz adwentowy

Zrób swój własny kalendarz adwentowy i odliczaj do świąt w dobrym stylu. Ten projekt DIY jest łatwy, świąteczny i zabawny dla całej rodziny. Możesz stworzyć zabawny, świąteczny i wyjątkowy kalendarz odliczający czas przy użyciu przedmiotów gospodarstwa domowego, a jeśli chcesz naprawdę pójść na całość, możesz zrobić go ze specjalnych materiałów.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to narysować numery. Jeśli chcesz zrobić fizyczny kalendarz adwentowy, będziesz potrzebować 24 małych puszek, po jednej na każdy dzień. Pomaluj je na biało, a następnie udekoruj wstążkami, kokardkami i ozdobnymi numerami.

Jedną z najfajniejszych części tworzenia kalendarza adwentowego jest wypełnianie małych pudełek. Wypełnij je smakołykami, drobiazgami i niespodziankami. Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić i prawdopodobnie będziesz chciał zmienić zawartość w zależności od tego, komu dajesz prezenty.

Bardziej wyszukanym sposobem jest użycie bonu upominkowego. Bony podarunkowe to świetny sposób na nadanie czemuś specjalnego nachylenia, bez obciążania rolki. Są one dostępne w wielu sklepach rzemieślniczych. Alternatywnie, możesz uzyskać kreatywność i użyć czegoś takiego jak papierowa torba – koncepcja tego fragmentu pochodzi od redakcji portalu pinczersredni.pl.

Możesz mieć problem ze znalezieniem kupionego w sklepie kalendarza adwentowego, który robi wszystkie te same rzeczy. Ale to nie znaczy, że powinieneś rozbić bank. Na szczęście można znaleźć kilka bardzo ładnych opcji kupionych w sklepie, a nawet możesz zaprojektować swój własny!

Wiele firm oferuje zestawy, które pozwalają na dostosowanie własnych, w tym OhHelloMaker. Oferują one szereg zestawów do wyboru, w tym kalendarz adwentowy z 25 mini pudełkami tote i mini drzewem, na którym można powiesić kalendarz. Za dodatkowe 20 dolarów, można również dodać mini topper drzewo do mieszanki.

Innym fajnym pomysłem na kalendarz adwentowy jest zrobienie geometrycznego papierowego drzewka. Jest to sprytny sposób na wykorzystanie skrawków papieru i może być zawieszony w dowolnym miejscu. Oczywiście trzeba będzie wyciąć odpowiednie kształty, ale jest to zaskakująco łatwy projekt.

Najlepszą częścią tworzenia własnego kalendarza adwentowego jest to, że można umieścić swój własny spin na nim. Może to obejmować wiele opcji, w tym różne materiały, kolory, dekoracje i działania. W końcu będziesz miał zabawne i świąteczne odliczanie do Bożego Narodzenia i dobre przypomnienie o tym, jak bardzo twoi bliscy znaczą dla ciebie.

To zawsze wspaniałe uczucie widzieć uśmiech na twarzach swoich bliskich, a kalendarz adwentowy to świetny sposób, aby to zrobić. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na tradycyjny, czy taki, który jest bardziej nowoczesny i nietradycyjny, będziesz mógł cieszyć się odrobiną radości każdego dnia prowadzącego do Bożego Narodzenia.

Najważniejszą częścią jest posiadanie odwagi, aby wystawić swoją kreatywność na próbę i wymyślić coś oryginalnego. Może być Ci trudno wymyślić oryginalny sposób na zrobienie kalendarza adwentowego, ale jeśli poświęcisz czas na próby, będziesz zaskoczony tym, co możesz wymyślić.