Jak zrobić plątaninę

Jak zrobić plątaninę to zaskakująco proste zadanie. Możesz odebrać garść plastikowych słomek i nożyczek z najbliższego sklepu dla dolara i zacząć budować zabawkę, która zapewni ci zajęcie na wiele godzin. Ale nie tylko twoje dzieci to pokochają, plątaniny to świetny sposób na stymulację mózgu, jak również rąk.

Aby zrobić najlepszą plątaninę, będziesz musiał trochę poeksperymentować. Na przykład, możesz spróbować użyć gumki do włosów zamiast gumowej bransoletki, ponieważ ta ostatnia łatwo się odczepi, gdy będziesz się z nią obchodzić. Możesz też użyć grzebienia o szerokich zębach, aby zmniejszyć rozmiar węzła. Jeśli naprawdę chcesz zaoszczędzić trochę gotówki, możesz rozważyć zakup gotowego węzła w sklepie dyskontowym. Alternatywnie, można przejść do trasy DIY i dać mu strzał. Kluczem do udanej próby jest cierpliwość i chęć do nauki.

Jednym z najnowszych trendów w branży zabawek fidget jest tangle. Są one zaprojektowane tak, aby były czymś więcej niż tylko sztuczką, i aby zapewnić godziny zabawy dla całej rodziny. Są one również dostępne w kolorach, które dzieci docenią, a plątaniny są świetnym sposobem dla rodziców, aby zachęcić swoje małe dzieci do ćwiczenia ich umysłów i ich rąk. To także zabawne zajęcie na deszczowy dzień.

Splątanie to nie lada wyczyn, a na szczęście dla Ciebie, nie potrzebujesz profesjonalisty, który zrobi to za Ciebie – zasób ten jest udostępniony przez serwis Planeta Fitnessu. Wystarczy niewielka ilość kreatywności i otwarty umysł. W rzeczywistości sploty stały się tak popularne, że znalazły się na okładce najnowszego wydania magazynu Popular Science. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś do zrobienia w deszczowe popołudnie, czy też planujesz letnią wycieczkę z rodziną, nadszedł czas, aby nauczyć się robić plątaninę.

Jak w przypadku większości możliwych do wykonania zadań w życiu, prawdziwym wyzwaniem nie jest to, jak zrobić plątaninę, ale jak się nią bawić. Na przykład, nie zawsze jest najlepszym pomysłem mieć plątaninę na czole, jeśli próbujesz utrzymać oczy na nagrodzie. Na szczęście sploty są elastyczne, więc możesz ich używać na prawie każdej części ciała. W przeciwieństwie do wielu zabawek, sploty nie są zaprojektowane tak, aby denerwować lub przeszkadzać otoczeniu. Ponadto składają się z 18 połączonych ze sobą elementów, dzięki czemu mogą skręcać i plątać się we wszystkich właściwych kierunkach.

Na rynku jest kilka gadżetów związanych z plątaniną, ale to właśnie wspomniana plątanina zdobyła najwięcej głosów wśród swoich wielbicieli. Dzięki różnokolorowym elementom i mnogości różnych kształtów i rozmiarów, będziesz w stanie stworzyć idealną plątaninę dla swoich potrzeb. I, jak w przypadku wszystkich plątanin, możesz je trzymać na widoku lub dać w prezencie.