Jak zrobić edycję MSP

Jeśli szukasz dobrego sposobu na zrobienie edycji MSP, to wylądowałeś we właściwym miejscu. Przeciętny użytkownik komputera nie będzie powszechnie używać formatów plików MSP, ale są one dużą częścią obrazu, jeśli chodzi o edycję obrazu. A najlepszą rzeczą w nich jest to, że można zrobić własne bez konieczności bycia guru obrazu. W rzeczywistości możesz nawet użyć ich do zainstalowania poprawek błędów lub aktualizacji zabezpieczeń na własnej maszynie.

Aby rozpocząć, pobierz i uruchom bezpłatny kreator MSP z ServiceDesk Plus. Będziesz musiał zalogować się za pomocą nazwy użytkownika i hasła, a następnie zostaniesz przeniesiony do widoku listy zmian. Po wprowadzeniu zmian, kliknij „Wyświetl zmiany”. Spowoduje to ujawnienie tabeli wyszczególniającej różne zadania, które zostały wykonane w celu realizacji zadania. Możesz łatwo edytować swoje zadania, a także usuwać załączniki do swoich zmian. Wreszcie, możesz użyć aplikacji do wprowadzenia zmian w swoim szablonie. Na przykład, możesz dodać nowy kod usługi do swojej pozycji rozliczeniowej.

Do bardziej złożonych zadań, które możesz wykonać, należy wykonanie poprawki w programie Windows Installer. Jest to proces, który pociąga za sobą kilka działań, które zazwyczaj nie są zawarte w standardowej instalacji. Niektóre z tych działań to wspomniane wcześniej i inne, jak cyfrowe podpisanie łatki. Plik z łatą można znaleźć w folderze C:tempextracted. Będziesz musiał również wprowadzić kilka modyfikacji do tabeli AdminExecuteSequence, aby zapewnić prawidłowe zastosowanie łatki.

Z tego typu informacji można się wiele nauczyć. Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, że najlepszym sposobem jest utworzenie nowego konta użytkownika. Następnie, będziesz musiał je aktywować. Gdy już to zrobisz, możesz stworzyć rachunek i użyć go do zapłacenia MSP. Korzystając z kreatora MSP, możesz również przesłać dokumentację pomocniczą. Szczegóły tych dokumentów będą zależały od szczegółów Twojego konkretnego rachunku MSP.

Musisz również upewnić się, że przeprowadziłeś badania, aby sprawdzić, jaka jest najlepsza opcja. Chociaż może się to wydawać zastraszające na początku, zadanie jest w rzeczywistości dość proste. Zasadniczo, trzeba będzie określić, jaki rodzaj oprogramowania MSP działa na, i wybrać łatę, która może go naprawić. Po tym, trzeba będzie wybrać odpowiednią wersję programu, aby go zaktualizować. Z tym, będziesz na dobrej drodze do gładkiej instalacji. Ale zanim pójdziesz za daleko, upewnij się, że czytasz instrukcje na rachunku, aby upewnić się, że nie jesteś ofiarą oszustwa technicznego.

Innym przydatnym narzędziem MSP jest MSP Organizer, który jest narzędziem dostarczonym przez WISE, które może pomóc w wygenerowaniu nowego MSP ze zmienionego MSI. Narzędzie można pobrać na 30-dniową próbę. Alternatywnie możesz kupić w pełni funkcjonalny MSP Organizer od WISE. Niezależnie od wyboru, jest to solidne, łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia edycji MSP.